כולנו יודעים שכדי לקדם שגשוג בעסק, הוא חייב לנוע ללא הרף ולהרחיב את היקף הפעילות שלו. בין אם החלטנו לחדור לשוק חדש, להרחיב את היצע השירותים והמוצרים או להעצים את המערך התפעולי שלנו, כל צעד כזה דורש מימון, ולא מעט ממנו. עבור בעלי עסקים שלא יכולים לעמוד בתנאי החזר או להעמיד ביטחונות די הצורך, היווה הצורך באשראי בנקאי חסם משמעותי ולקוחות מצאו עצמם מסרבים בבנק ברמה כזו או אחרת או שהסחבת הבנקאית לא מאפשרת ללווה להגיב מהר כשם שרצה ובכך מאבד הזדמנויות עסקיות ורווחים הנגזרים מהם. בשנים האחרונות, חלו תהפוכות רבות בשוק האשראי בישראל. שינויים אלו, מעמידים לרשות עסקים טווח אפשרויות חסר תקדים כשזה מגיע לפתרונות מימון. הרפורמה שהחיל משרד האוצר בשנים האחרונות שברה את המונופול רב השנים של הבנקים למתן אשראי לעסקים ומספקת לבעלי עסקים רבים גישה לפתרונות שבעבר לא היו כלל בנמצא. כיצד הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים שינו את כללי המשחק ומהן האפשרויות שלנו? מומחי הפיננסים בקבוצת חברות האשראי DOI, המתמחה בהעמדת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים ופרטיים כנגד שיעבוד נכסי נדל"ן, מרחיבים על המגמה החדשה.

מה החידוש שמביאות הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים?

כאמור, בעלי עסקים שלא עמדו בקריטריונים המחמירים של הבנק לקבלת אשראי, נאלצו להתפשר על החזון שלהם לפיתוח העסק, או לקבל החלטות בסיכון גבוה. כעת, כשהבנק הוא לא הכתובת היחידה, עומד לרשות העסק שלך מגוון רחב של אפשרויות. מחברות האשראי ועד לבתי השקעות, גופים רבים מציעים כיום הלוואות בתנאים נוחים מאי פעם.

אישור הלוואה מידי

כשנגיע אל הבנק, נגלה שגם אם אנו עומדים בקריטריונים, תהליך אישור ההלוואה וקבלת הסכום עשוי להיות ארוך ומפרך. המוסדות החוץ בנקאיים מציעים כיום הלוואות מידיות בתהליך אישור מהיר ויעיל. כשנדרש סכום כאן ועכשיו, ללא בירוקרטיה סבוכה, זהו האפיק האידיאלי. ניתן לקבל כיום סכומים של עד 100,000 ₪ באופן מידי ולכל היותר – תוך ימי עסקים ספורים.
ככל שתרצו לקבל הלוואה משמעותית יותר ובבעלותכם או בבעלות משפחתכם נכס נדלני, גם אם רובצת עליו הלוואת משכנתא, תוכלו לבחון קבלת הלוואה חוץ בנקאית כנגד אותו הנכס מקבוצת DOI המספק מענה מהיר. ראוי לציין כי נכס נדלני במקרה זה יכול להיות דירת מגורים, משרד, קרקע עם או בלי זכויות בניה (קרקע חקלאית) וכדומה.

מגוון פתרונות מימון

מעבר להלוואות סטנדרטיות וארוכות טווח, מוסדות חוץ בנקאיים יוכלו להציע לך הלוואות גישור או בלון המאפשרים להחזיר את קרן ההלוואה בתוך מספר שנים ואף לשלם ריביות חלקיות במהלך הדרך. זהו פתרון אידיאלי כשהעסק זקוק לאויר לנשימה וגישור פערים על תזרימיים או למטרות פיתוח עסקי כאשר בתום התהליך ישתחררו סכומים אשר יכסו את הבור התזרימי, אם מכספי ההשקעות עתידיות, מכירת הנכס הנדלני, לקיחת הלוואה בנקאית וכדומה.

הלוואות ללא ערבים

בקבוצת DOI ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים גם ללא ערבים כלל. בנוסף, נוכל להעמיד כביטחונות נכסים כגון נכסי נדל"ן, חסכונות וקרנות על מנת להפחית את הסיכונים וליהנות מתנאי הלוואה גמישים ונוחים יותר.

החזר בסכומים נמוכים

הגורם העיקרי המרתיע בעלי עסקים מלקיחת הלוואה, בעקר כאלו שנקלעו לקשיים תזרימיים, הוא תנאי ההחזר. לעתים קרובות, עולה החשש שהסכום שיהיה עלינו לשלם מדי חודש יכניס אותנו להתחייבויות חדשות ורק יעמיק את הקושי. במקרים רבים כדי להבטיח שהרחבת פעילות העסק שלך לא תייצר סיכונים מיותרים, חשוב שתעמוד לרשותנו כמה שיותר גמישות בקביעת תנאי ההלוואה. מוסדות חוץ בנקאיים לרוב פתוחים הרבה יותר למשא ומתן בעניין זה וניתן יהיה לקבוע איתם פריסת תשלומים ארוכת טווח בסכומי החזר חודשיים נמוכים מתמיד, שלא כמו בבנקים, שם לרוב בהלוואות מעין אלו, תהא התעקשות להחזרי הלוואה בלוח שפיצר המייצר החזרי הלוואה קבועים במתכונת של קרן וריבית.
עוד אפשרויות ועוד גמישות משמען עוד חופש בניהול העסק שלך. במובן הזה, הלוואות ממוסדות חוץ בנקאיים מרחיבים את טווח הראייה שלך ומאפשרות לך לעצב את העסק בראי החזון יותר מתמיד. בעניין זה חשוב להבהיר כי עסקים רבים שהינם רווחיים, נכנסים לתהליך של חדלות פירעון בגלל תזרים שלילי, מצב שיכול להמנע ככל שהשליטה בתזרים גדולה יותר ולכן לעיתים עדיף להקטין החזרים חודשיים על חשבון תשלום ריבית גבוהה יותר, לא תמיד עלות המימון הנמוכה היא זו המאפשרת את הגמישות.

הכול מתחיל בבניית ההלוואה

צוות מומחי הפיננסים של קבוצת חברות האשראי DOI מביא עמו שנים של ניסיון בהעמדת מימון חוץ בנקאי לעסקים ופרטיים, לרבות כאלו הנמצאים בקשיים תזרימיים. יחד, נסייע לך למצוא את המסלול האידיאלי ונעמיד לרשותך הלוואה המתאימה לצרכייך. למידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים באתר כעת.

אנא מלא את פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם.

  שם מלא *

  טלפון/סלולרי *

  אימייל *

  גובה הלוואה מבוקש (ציין סכום)

  האם בבעלותך נכס?

  האם חזרו שקים ב-3 שנים האחרונות?