ענף הבנייה משלב אנשי מקצוע רבים שכולם יחד עומלים כדי לבנות את המבנה בפרויקט. בין אם התכנון הוא עבור בית מגורים פרטי ובין אם מדובר במבנה מסחרי או תעשייתי צריך את שילובם אל אנשי מקצוע רבים וטובים כדי שהמבנה יבנה על הצד הטוב ביותר. אדריכל מנוסה, קונסטרוקטור מקצועי, יועץ אינסטלציה, חשמל ועוד מהנדסים רבים אחרים. כאשר מתחילים את תכנונו של הפרויקט חשוב לקיים ישיבה עם אנשי המקצוע השונים כשלכל אחד תפקיד משלו בפרויקט ויחד הם מרכיבים שלב אחר שלב את התכנון ולאחריו את הביצוע בשטח.

שירותיו של יועץ אינסטלציה בפרויקט בנייה הינו חשוב ביותר היות והמערכות של האינסטלציה עוברות בשלבים שונים ורבים לאורך הפרויקט. ישנם פרויקטים בהם תכנונו של יועץ האינסטלציה משתלב כבר בחפירות הקרקע, כמו הנחת צינורות ניקוז ראשיים וחיבורים לבריכות מים עירוניות. ישנם מצבים בהם התכנון הוא בשלבים מתקדמים יותר כמו בשלב יציקות הבטון והכנת פתחי הניקוז בבטון כדי לא לקדוח בו. לכן מומלץ לפנות ליועץ אינסטלציה בתכנון הראשוני של הפרויקט עליו אתם עובדים כדי שהתכנון יבוצע על הצד הטוב ביותר ולא תיגררו לעבודות מיותרות ויקרות.

אז איך בוחרים יועץ אינסטלציה לפרויקט שלכם?

לכל פרויקט מוצלח משלב את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר על מנת שהפרויקט יתוכנן ויבנה על הצד הטוב ביותר. מומלץ לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שמלווה פרויקטים רבים. חברה מנוסה בתכנון ובניית פרויקט דומה לפרויקט שלכם תלווה אתכם בצורה הטובה ביותר לכל אורך הדרך. חברת הנדסה המספקת שירותי הנדסה נרחבים והצוות בה מונה אנשי מקצוע בתחומים שונים בענף הבנייה יכולה לספק לכם את השירות הטוב ביותר. אילו קריטריונים כדאי לכם לבדוק לפני שאתם סוגרים חוזה עם יועץ אינסטלציה?

 • ניסיון מקצועי – ניסיונו של יועץ אינסטלציה במקרים של תכנון פרויקט בנייה חדש או בשיפוצו של פרויקט בנייה ישן חשובים ביותר. בשני המקרים מערכות המים במבנה, הן צינורות המים הנכנסים למבנה שמספקים מים זורמים בברזים וכן הלאה ובין אם לצינורות המים היוצאים מהמבנה כמו צינורות הביוב או ניקוזי מי הגשמים, בשני המקרים אם מערכות המים לא יפעלו נכונה, הם יגרמו לנזק רב במבנה.
 • ליווי בירוקרטי – בפרויקטים רבים נדרש להציג לרשויות המקומיות מסמכים רבים ולקבל אישורים אין ספור עד שהמבנה מאושר לאכלוס. במקרים אלו חשוב מאוד להתלוות ליועץ אינסטלציה בקיא ומוכר ברשויות על מנת שכל התהליך הבירוקרטי יעבור בצורה חלקה ומהירה. יועץ אינסטלציה בעל ניסיון רב שליווה לקוחות רבים את התהליך הוא גם מנוסה מול הדרישות של העירייה והרשויות האחרות כמו תאגיד המים וגם יכול לייצג את הפרויקט שלכם על הצד הטוב ביותר.
 • ליווי בשטח – מערכות האינסטלציה משתלבות במבנה לאורך הבנייה, חלקן מתמקמות בשלבים המוקדמים של הבנייה וחלקן לאחר יציקות הבטון. על כל שלב ושלב חשוב שיהיה גורם מקצועי שיפקח על העבודה ועל אופן ביצוע העבודה. יועץ אינסטלציה מקצועי, אמין ואיכותי ילווה את הפרויקט שלכם לכל אורך הדרך.

אנא מלא את פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם.

  שם מלא *

  טלפון/סלולרי *

  אימייל *

  גובה הלוואה מבוקש (ציין סכום)

  האם בבעלותך נכס?

  האם חזרו שקים ב-3 שנים האחרונות?