אם היו מספרים לנו לפני שלוש שנים שמגפה הולכת לטלטל את העולם כולו, בוודאי היינו מבטלים את הדברים בזלזול. איש לא צפה את השינוי העצום שמשבר הקורונה יביא עמו אל אורח החיים שלנו. לצד תחושת חוסר הביטחון המתבקשת והפחד מפגיעה בבריאות, אין ספק שלמשבר היו היבטים רבים נוספים. מגבלות הריחוק החברתי השפיעו על החוסן הנפשי של רבים מאיתנו ועבור תלמידים וסטודנטים רבים, התערערה כל השגרה. עם זאת, ללא ספק ההיבט שכולנו הרגשנו בצורה המובחנת ביותר הוא ההיבט הכלכלי. מספר עצום של עסקים מצאו עצמם ללא אפיק הכנסה ראוי ואלו שלא הצליחו להתאים עצמם למציאות החדשה, נאלצו לסגור. במקביל, עובדים רבים נשלחו לחל"ת. הנסיבות הללו יצרו שכבה חדשה שלבעלי חוב שעד לאחרונה, נהנו מיציבות כלכלית. ברגעים כמו אלו, חשוב שנכיר היטב את כל האפשרויות העומדות לרשותנו על מנת לצאת לדרך חדשה ובריאה יותר כלכלית. המומחים של קבוצת חברות המימון DOI, ניסחו מדריך מקוצר במיוחד עבורך על יציאה מחובות לבעלי נכס נדלני.

יציאה מחובות – מאיפה מתחילים?

כדי שנוכל להבין כיצד יוצאים מהמצב שנקלענו אליו, עלינו להבין תחילה את הנסיבות שהביאו אותנו עד הלום. חשוב בראש וראשונה להבין שאנו לא לבד במערכה. מספר תיקי החייבים בהוצאה לפועל הגיע לשיא חסר תקדים בתקופת הקורונה והגלים שאחריה עד היום, במיוחד לאור עליית ריבית בנק ישראל ומשבר האנרגיה. זהו מצב שיכול לקרות לכולם ואפילו גם לכם, וחשוב שנתמודד איתו כמה שיותר מהר. הדחיינות וההכחשה היא האויב המסוכן ביותר של החיים. אם מכתבי ההתראה מתחילים להיערם, או אם כבר נפתח נגדך תיק חייבים בהוצאה לפועל, זה הזמן לפנות לחברת מימון המתמחה בהלוואה למסרבי בנקים בעלי נכס נדל"ן אשר יודעים להכיל לווה החווה משבר כלכלי לרבות במקרים בהם הלווה הפך להיות עם חשבונות מוגבלים או שנכנס להליך של כינוס נכסים וכדומה או ש"רק" נמצא בהליך של איחוד הלוואות. הפניה חשובה ע"מ שאותה חברת מימון חוץ בנקאית תסייע לך עם פתרונות מימון מתאימים יצירתיים ונכונים למקרה, רגע לפני שיהיה עלינו להתמודד עם הגבלות ועיקולים או פשיטת רגל, חלילה.

טווח האפשרויות שלך נרחב מאי פעם

שוק האשראי החוץ בנקאי בכלל ופתרונות לטובת העמדת הלוואות למסרבי משכנתא בפרט, מעולם לא היה עשיר ומגוון כל כך. משרד האוצר פתח את שוק ההלוואות לשלל מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים וכיום, רבים מאיתנו שבעבר היינו מסורבים להלוואה, או נאלצנו להתמודד עם תנאים דרקוניים שרק העמיקו את המשבר, מקבלים היום את המרווח הנדרש כדי לצאת מהמשבר.
ברוב המקרים, ההלוואה הנכונה היא המפתח ליציאה מחובות או ממצב שאנו זקוקים להלוואה בהקדם והבנקים מסרבים. אנו ב-DOI מודעים לקשיים הייחודיים שלחץ תזרימי או משבר כלכלי הביא עמו ומציעים מוצרים פיננסיים בתנאים גמישים מתמיד שיפתחו עבורכם דרך חדשה ככל שיש ברשותכם נכס נדלני, דירה או בית, משרד או קרקע המיועדת לבניה או חקלאית וכדומה, לכל נכס נדלני בסופו של דבר יש שווי וניתן להתמנף עליו, גם במקרים בהם רובצים על הנכס שעבודים ו/או עיקולים, חברת מימון חוץ בנקאית המתמחה בעסקאות מעין אלו תדע לתת לכם את המענה המהיר ביותר והמדויק ביותר לפתרון.

הלוואות כנגד נכסים

גם אם אין באפשרותך להעמיד בטחונות או ערבים, אנו מעמידים עבורך אפשרויות רבות ומגוונות כמו למשל לקחת הלוואה כנגד שעבוד נכסי נדל"ן מגוונים כאמור.

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע

אחד מהחששות הגדולים ביותר של בעלי חוב הוא שההלוואות החדשות יפגעו עוד יותר בדירוג האשראי ובאובליגו ויכניסו אותם לסחרור מסוכן. לשם כך בדיוק מציעים המוסדות החוץ בנקאיים, לרבות קבוצת ,DOI הלוואות שניתן להחזיר בהוראת קבע, גם אם כרטיסי האשראי שלך מוגבלים. כך, הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע פותחת אפשרויות חדשות בקרב בעלי חוב מסרבים, מוגבלים וכדומה.
כיום, ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית כנגד שעבוד נכס נדלני בתנאים גמישים ולפרוס את החוב בהחזרים נוחים לאורך מספר שנים עד לחזרה למערכת הבנקאית או מכירת הנכס וכדומה. עם חברת המימון הנכונה לצידנו, נוכל למצוא מוצר פיננסי נוח ומותאם לצרכינו שנוכל לעמוד בהחזרו בכבוד ולקבל בהקדם את הסכום הנדרש כדי לצאת מהמשבר התזרימי.
הצעד הראשון שלך בדרך ליציאה מחובות מתחיל בקבלת הליווי המתאים. DOI היא קבוצת חברות אשראי המתמחה במתן פתרונות פיננסיים כנגד שיעבוד נכסים. לאורך השנים, סייענו לחייבים רבים, מהמגזר הפרטי והעסקי כאחד, לשקם את מצבם ולצעוד אל דרך חדשה. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום דרך האתר והצוות שלנו יחזור אליך בהקדם עם הצעות משתלמות לסגירת החוב.

אנא מלא את פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם.

  שם מלא *

  טלפון/סלולרי *

  אימייל *

  גובה הלוואה מבוקש (ציין סכום)

  האם בבעלותך נכס?

  האם חזרו שקים ב-3 שנים האחרונות?